5/09/2016

Za drzwiami pałacu

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się naszym PT Czytaczom i Lubiaczom, że
11 maja nakładem wydawnictwa Znak Literanova ukaże się książka
"Za drzwiami pałacu"
 Na okładce książki zostało umieszczone wykonane przez nas zdjęcie :)

Już za kilka dni zapraszamy na kolejny blogowy konkurs książkowy, w którym nagrodą będzie opowieść Cay Garcia - osobistej asystentki saudyjskiej księżniczki, o tym jak wygląda życie "Za drzwiami pałacu"
Konkurs zostanie ogłoszony na naszym blogu "To czytają Saudyjskie Wielbłądy" oraz na naszych stronach na Facebooku.7 komentarzy:

 1. A ja myślałem, że to relacja z jakiejś Twojej wizyty w pałacu emira albo kogoś innego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. W oczekiwaniu na konkurs książkę przeczytałam. I dalej czekam...jak ta księżniczka ze Shreka - się jeszcze poczekam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnienia. Może pora pomyśleć o wydaniu albumu? Podobnych do Waszych zdjęć nie uświadczy się w żadnych folderach biur podroży, a nawet w internetach. Pokazujecie miejsca często niedostępne dla turystów /Arabia Saudyjska/, czy rzadko znajdujące się w ofercie tychże biur - więc tym bardziej cenne.
  Wróżę sukces. Serio.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Emka - Dzięki za dobre słowo. Jednak do wydania albumu, podobnie jak do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy : pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze :-) Dobre zdjęcia to dodatek :-D Od ponad 2 lat próbujemy wydać książkę kucharską dla expatów i już się pojawia sponsor a potem... znika.
   Pewnie przyjdzie taki dzień, że się uda, ale to jeszcze nie teraz :-)

   Usuń
 4. Książka robi niesamowite wrażenie i na pewno warto po nią sięgnąć. Ciekawy, odmienny świat, zasady życia, trudna historia. Zdecydowanie najlepsza książka, jaką mogłam ostatnio czytać.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych