2/08/2016

Kolejne umowy międzynarodowe Arabii Saudyjskiej – tym razem z Meksykiem

Arabia Saudyjska i Meksyk podpisały dziewięć umów i protokołów ustaleń o współpracy technicznej w obecności Strażnika Dwóch Świętych Meczetów Króla Salmana i prezydenta Meksyku Enrique Pena Nieto.
Protokoły ustaleń w sprawie współpracy w dziedzinie turystyki zostały podpisane przez księcia Sultana bin Salmana, prezesa Saudyjskiej  Komisji Turystyki i Dziedzictwa Narodowego oraz meksykańskiego sekretarza Stosunków Międzynarodowych Claudia Ruiz Massieu.
Umowy o współpracy w walce z międzynarodową przestępczością zorganizowaną w obu krajach zostały podpisane przez zastępcę księcia Muhammada bin Salmana, II Wicepremiera i Ministra Obrony Narodowej i meksykańskiego Sekretarza Spraw Zagranicznych Claudia Ruiza Massieu.

źródło


4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Iwonka - a dlaczego nie? Wbrew temu, co się wielu ludziom wydaje, a co nam się udało udowodnić, jest w Saudi co zwiedzać. A kierowcy nie jeżdżą wcale dużo gorzej niż w Egipcie :-)

   Usuń
  2. No tylko z wizą jakby problem.

   Usuń
  3. sln- przy tym tempie zmian to pewnie niedługo i to się zmieni. Jeżeli możliwa jest zmiana, że Komitet Zapobiegania Występkowi i Promocji Cnoty ma być "przyjazny i uprzejmy" bo tak zarządził Jego Wysokość to i wizy nie będą problemem

   Usuń

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych