5/09/2016

Za drzwiami pałacu

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się naszym PT Czytaczom i Lubiaczom, że
11 maja nakładem wydawnictwa Znak Literanova ukaże się książka
"Za drzwiami pałacu"
 Na okładce książki zostało umieszczone wykonane przez nas zdjęcie :)

Już za kilka dni zapraszamy na kolejny blogowy konkurs książkowy, w którym nagrodą będzie opowieść Cay Garcia - osobistej asystentki saudyjskiej księżniczki, o tym jak wygląda życie "Za drzwiami pałacu"
Konkurs zostanie ogłoszony na naszym blogu "To czytają Saudyjskie Wielbłądy" oraz na naszych stronach na Facebooku.7 komentarzy:

 1. A ja myślałem, że to relacja z jakiejś Twojej wizyty w pałacu emira albo kogoś innego ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż takiego zaszczytu jeszcze nie dostąpiłem :D

   Usuń
 2. W oczekiwaniu na konkurs książkę przeczytałam. I dalej czekam...jak ta księżniczka ze Shreka - się jeszcze poczekam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnienia. Może pora pomyśleć o wydaniu albumu? Podobnych do Waszych zdjęć nie uświadczy się w żadnych folderach biur podroży, a nawet w internetach. Pokazujecie miejsca często niedostępne dla turystów /Arabia Saudyjska/, czy rzadko znajdujące się w ofercie tychże biur - więc tym bardziej cenne.
  Wróżę sukces. Serio.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Emka - Dzięki za dobre słowo. Jednak do wydania albumu, podobnie jak do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy : pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze :-) Dobre zdjęcia to dodatek :-D Od ponad 2 lat próbujemy wydać książkę kucharską dla expatów i już się pojawia sponsor a potem... znika.
   Pewnie przyjdzie taki dzień, że się uda, ale to jeszcze nie teraz :-)

   Usuń
 4. Książka robi niesamowite wrażenie i na pewno warto po nią sięgnąć. Ciekawy, odmienny świat, zasady życia, trudna historia. Zdecydowanie najlepsza książka, jaką mogłam ostatnio czytać.

  OdpowiedzUsuń

Szanowny Anonimowy Użytkowniku
Podpisz się proszę, imieniem lub nickiem
Miło jest wiedzieć z kim się rozmawia :)
pozdrawiamy
Paweł i Ola

PS. Z powodu tak prozaicznego, jak praca zawodowa, na Wasze komentarze odpowiadam w dni powszednie po godzinie 17:00 polskiego czasu
Za wspomniane niedogodności serdecznie przepraszam.