12/17/2014

Potwierdzenia autentyczności dyplomów z Indii

Ambasada Arabii Saudyjskiej w Delhi wynajęła specjalną firmę mającą się zająć weryfikacją dokumentów poświadczających kwalifikacje zawodowe kandydatów do pracy na terenie Królestwa.
Jak powiedział dziennikarzowi "Arab News" przewodniczący Saudi Council of Engineers  (SCE),  Hamad Al-Shaqawi, organizacja wykryła około 1700 sfałszowanych świadectw.
Saudi Council of Engineers  zaczęła weryfikować dyplomy Saudyjczyków i imigrantów w 2010 roku.
Al-Shaqawi stwierdził, ze w ciągu ostatnich trzech miesięcy wykryto  157 podrobionych dyplomów.
SCE ogłosiło, że opublikuje nazwiska osób z fałszywymi dyplomami na swojej stronie internetowej.
a kara za posługiwanie się fałszowanym dokumentem ma wynosić do dwóch lat więzienia i podanie nazwiska takiej osoby do wiadomości publicznej.
W komentarzach pod artykułem pojawiły się glosy, aby rozszerzyć tą weryfikację na inne kraje i zawody nie inżynierskie jak np. pracowników służby zdrowia oraz inne nacje jak np. Egipcjan, Jordańczyków, Filipińczyków i Pakistańczyków.

Źródło: "Arab News"
źródło

2 komentarze:

  1. No to bedzie wielka wtopa. Jak można budować wieżowce mając doświadczenie na poziomie budowy chat i domostw z cegły mułowej ? Jak można nowocześnie leczyć ludzi mając doświadczenie znachora i szamana ? Takie rzeczy od razu wychodzą na wierzch. Ignorancji nie da się ukryć. Agat

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja tam bym sie zastanowil czy poddac sie doswiadzczeniu medycyny ludowej opartej na 2000 lat doswiadczenia, czy moze na BIG F.....G PHARMA ktora bez rakotworczych srodkow nawet kataru nie moze zwalczyc.

    E (K....r)

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych